شما اینجا هستید
مجله خبری » دکتر فرهاد دادگر : با خلاقیت و نو آوری توام با تلاش مضاعف ، بهداشت را به جایگاه ویژه اش برسانید

دکتر فرهاد دادگر : با خلاقیت و نو آوری توام با تلاش مضاعف ، بهداشت را به جایگاه ویژه اش برسانید

فرهاد پرنیان – مجله خبری بیرک

صبح چهارشنبه در دفتر سرپرست معاونت بهداشتی،جلسه ای با حضور دکتر فرهاد دادگر و سایر روسای مراکز بهداشت و درمان شهرستانها برگزار گردید.

دکتر فرهاد دادگر

دکتر فرهاد دادگر

به گزارش مجله خبری بیرک ؛ دکتر فرهاد دادگر در جمع روسای مراکز بهداشت مناطق تحت پوشش دانشکده افزود: با توجه به بهداشتی بودن مناطق و مقدم بودن بهداشت بر درمان، اولویت مدیران باید در اجرای برنامه های عملیاتی در مراکز و رفع موانع بهداشتی در جهت خدمات دهی مطلوب و رضایت شهروندان در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه پیشگیری بهتر از درمان میباشد خواستار آموزش و توجه به بیماری های واگیر جهت کنترل و پیشگیری در خطر سنجی از بیماری ها شد.

وی اظهار داشت : مراکز بهداشت از همه لحاظ اعم از ظاهری، بهداشتی و امکانات باید نمونه و الگو باشند تا با خلاقیت و نوآوری بهداشت را به جایگاه ویژه اش برسانیم.

دکتر دادگر در ادامه از مدیران مراکز بهداشت خواست بازدید از مراکز را در اولویت کاری خود قرار دهند تا با آشنایی با مشکلات و آموزش باعث تغییر در خدمات رسانی و پویایی خدمات به شهروندان باشند.

در پایان هرکدام از روسای مراکز بهداشتی به تشریح عملکرد حوزه مرتبط به خود پرداختند، و سرپرست معاونت بهداشتی ضمن بررسی و تحلیل عملکردها، اوامر ارشادی جهت هر چه بهتر شدن خدمات رسانی مطلوب را به مدیران مراکز بهداشت ابلاغ کردند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |