۲۳۰ تن برنج احتکار شده در زابل کشف شد
۲۳۰ تن برنج احتکار شده در زابل کشف شد

۲۳۰ تن برنج احتکار شده در زابل کشف شد جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۳۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از ۲ انبار بزرگ در شهر زابل واقع در شمال استان کشف شد. مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد طاهری روز پنجشنبه اظهار داشت: با کسب […]

۲۳۰ تن برنج احتکار شده در زابل کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۳۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از ۲ انبار بزرگ در شهر زابل واقع در شمال استان کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد طاهری روز پنجشنبه اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی برنج در ۲ انبار بزرگ در محدوده خیابان پاسداران شهر زابل بلافاصله تیم هایی از ماموران پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با همکاری پلیس زابل پس از شناسایی انبارها و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضایی به همراه تیمی از ادارات تعزیرات حکومتی و صنعت و معدن وارد عمل شدند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از این انبارها ۲۳۰ تن برنج احتکار شده را کشف کردند.
سرهنگ طاهری ادامه داد: ارزش کالاهای مکشوفه در مجموع توسط کارشناسان ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورده شده است.
وی افزود: انبارها پلمب و ۲ فرد متخلف پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.
به گزارش ایرنا سیستان با پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است.