شما اینجا هستید
مجله خبری » ۱۳۰۰ کلاس درس آماده میزبانی از معلمان در ایام نوروز است

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: برای نوروز سال ۱۳۹۷ حدود ۱۳۰۰ کلاس درس به منظور اسکان نوروزی فرهنگیان در استان پیش‌بینی شده است.

به گزارش گروه خبری مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک  بنقل از تسنیم ،علیرضا نخعی اظهار داشت: این ۱۳۰۰ کلاس در اکثر شهرستان‌های ۱۹ گانه استان برای میزبانی از فرهنگیان در ایام نوروز تدارک دیده شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ادامه داد: علاوه بر کلاس‌های درس، مراکز خدماتی-رفاهی آموزش و پرورش در سطح شهرستان‌ها نیز آماده میزبانی از معلمان گرامی در این ایام هستند.

وی در ادامه با اشاره به تکمیل مراحل ساخت دو مرکز خدماتی-رفاهی در شهرستان‌های نیکشهر و خاش، افزود: با پایان بهسازی خدماتی-رفاهی آموزش و پرورش سراوان تا قبل از ایام نوروز، این سه مرکز نیز در ایام تعطیلات نوروز به معلمان خدمات ارائه می‌کنند.

نخعی ادامه داد: در سال گذشته ۱۱۶۹ کلاس درس با امکانات مختلف در اختیار معلمان قرار گرفت ولی امسال این میزان افزایش یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: امسال بالغ بر یک میلیارد تومان برای خرید و جایگزینی تجهیزات مراکز آموزشی و رفاهی داشته‌ایم.

وی در ادامه به توزیع اعتبارات بهسازی فضای آموزشی اشاره و بیان کرد: ۵۰ درصد مجموع اعتبارات بهسازی فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش در شش ماه اخیر به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

نخعی در پایان افزود: پیش‌بینی می‌شود که امسال بتوانیم خدمات بهتری نسبت به نوروز سال قبل به فرهنگیان گرامی ارائه دهیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |