شما اینجا هستید
بخش ایرندگان » نماینده مردم خاش در دیدار با شهرواندان ایرانشهری : نماینده مقامی است ملی نه محدود به حوزه انتخابیه

?درد همدرد که داند؟ جزء همدرد?

به گزارش : غلامرضا ایرندگانی فعال اجتماعی و خبرنگار چهارشنبه خبری و جوانان ژرف اندیش ایرانشهر
نشست صمیمی جوانان، فرهنگیان ،فرهیختگان، دانشگاهیان، مسئولین ادارات و معتمدین مردم ایرندگان مقیم ایرانشهر با نماینده حوزه انتخابیه شهرستان خاش در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
مهندس کرد نماینده خاش و توابع حوزه انتخابیه به همراه تعدادی از معتمدین و ریش سفیدان شهرستان خاش در مراسم پرسه و همدردی و مردم داری با مردم  بزمان . ابتر و ایرانشهر شرکت نمودند و همچنین درطی این سفر نشستی با تعدادی از جوانان و تحصیلکردگان و معتمدین ایرندگان مقیم ایرانشهر داشتند.photo_2016-06-07_14-38-15
در این نشست و هم اندیشی که بصورت صمیمی برگزار شد با اظهار نظر حاضرین.ظرفیتها و پتانسیل های گوناگون منطقه بویژه ایرندگان مطرح گردید و بصورت کلی و خلاصه و مفید از کم و کاستی ها و نامهربانی هایی که در شهرستان و بخش ها و توابع خاش صورت گرفته در زمینه های مختلف فرهنگی،علمی،اجتماعی ،درمانی ،اقتصادی،کشاورزی و اشتغال و همچنین توسعه شهری و روستایی و نیز بومی سازی نکاتی را بیان نمودند.

  علی کرد در این نشست ضمن آرزوی توفیق و خدمت رسانی به مردم گفت : بنده کشاورز زاده هستم و از جنس و بطن خود مردم و درد و مشکلات شما درد و مشکلات من است و باید حل شود

(درد همدرد که داند جزءهمدرد)          

نماینده درخواست همکاری و ارتباط بیشتر نخبگان و صاحبان تجربه و خواستار ارائه راهکار،طرح و برنامه کوتاه مدت  میان مدت و بلند مدت را شدند که این موضوع مورد استقبال دانشگاهیان و حاضرین در این نشست قرار گرفت.
نماینده خاش اظهار داشت : یک نماینده متعلق به یک شهر و روستا و یا استان نمی باشد بلکه یک نماینده ملی و کشوری است که برای کل ملت در خانه ملت با ارائه پیشنهادات ملی ، طرح ، لایحه و تصمیم گیری آنها را مورد بررسی قرار میدهند.و باید نگاه یک نماینده نگاهی وسیع و ملی باشد.
مهندس کرد در سخنان خود افزود : با توجه به تجارب و فعالیتهای سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و مشارکت در تمام عرصه های کشوری،استانی و شهرستانی از  جناب حاج عبدالرحمان ایرندگانی بعنوان مشاور عالی استانی خود دعوت به همکاری کرد و همچنین بیان نمود که از ظرفیتها و پتانسیلهای تحصیل کردگان ایرندگان در امورات استانی و شهرستانی استفاده خواهد کرد.

کرد در پایان گفت: ما خادم مردم هستیم و مسئولیم در برابر حق و حقوق مردم و پاسخگویم در آخرت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |