شما اینجا هستید
بخش ایرندگان » مختصری از زندگی زنده یاد شهید عبدالمجید روحی

‎وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْواتاً، بَلْ أَحْياءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ””

مختصری از  زندگي نامه و رشادتهاي جانباز بی ادعا،  بی ریا و صبور  عبدالمجید روحی.IMG-20160513-WA0007

 جانباز عبدالمجید روحی معروف به عبدی فرزند رسول بخش (  عبدالحمید )متولد ١٣٤٥  شهرستان خاش بخش ايرندگان 21 ماه در مناطق عملیاتی بوده و در این مدت دو بار دچار جراحات فراوان از جمله ترکش انواع سلاحها و خمپاره ها و بمبارانهاي شیمیایی و در نتیجه  اثرات مخرب موج گرفتگی  شدند .

 يادگارهايي كه به پاس داشت وجب به وجب ايران اسلامي را متحمل شدند ايشان  آخرین بار در 27 دی ماه 63در منطقه عملیاتی شلمچه دچار جراحات جانی شدیدی شده که به موجب آن  بمدت چهل و پنج روز در بیمارستان حضرت مریم مسیح اصفهان بستری ومداوا گردید.

زخمهايي كه با تكاني و تلنگري و با بازيهاي كودك و پدر،  در چهارستون بدن آن مرحوم تير ميكشيد و باز آوري ميشدند نوستالژي هشت سال جنگ با رژيم غاصب را یادآور می شوند.

آري  جواناني كه براي صيانت از آرمانهاي انقلاب و ايران اسلامي از خود و خانواده شان گذشتند لاله هايي كه عشق و ايثار را پس از گذشت ٢٨ سال از دفاع مقدس هنوز شاهد پرپر شدنشان هستيم .

زنده یاد روحی نیز یکی از آن دسته جوانان ایثارگر بخش ایرندگان خاش  میباشد که بر اثر تحمل رنج  جراحات حاصل از  دوران دفاع مقدس سرانجام در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 95 به درجه رفیع شهادت نایل شد.

روحش شاد و یادش گرامی

عبدالروف بیابانی

IMG-20160513-WA0002

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بیرک |