عذر خواهی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از مردم ایرندگانIMAGE635326586929531250

در پی بیانیه علوم پزشکی ایرانشهر در مورد اتفاقات افتاده شده در حوزه کاری خود که نام یک بیمار از اهالی ایرندگان ساکن در ایرانشهر را در گزارش خود گرفته و  بود باعث رنجش و ناراحتی در بین  مردم ایرندگان اعم از علما روحانیون معتمدان فرهیختگان فرهنگیان، جوانان و سایر اقشار مختلف ایرندگان شد.  در پی آن شورای بخش ایرندگان به نمایندگی از مردم ایرندگان بیانیه ای صادر کرده  و در نتیجه  دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در نامه ای خطاب به شورای بخش ایرندگان رسما از مردم ایرندگان عذرخواهی کرد.

متن بیانیه شورای بخش ایرندگان:

مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر

با سلام و احترام

فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام حسین «ع» و یاران باوفایش را تسلیت عرض نموده و امیدوارم همه ما ها حسینی زندگی کنیم و حسینی فکر کنیم و حسینی بیاندیشیم

ظاهرا جدیدا اتفاقاتی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افتاده است که باعث تغییر در محل خدمت بعضی از همکاران شما شده است و به قول شما شبهات و اخبار کذب میباشد ما این موضوع را نه رد میکنیم نه تایید میکنیم چراکه از چند و چون ماجرا اطلاعی نداریم و به خود اجازه نمیدهیم در این مورد دخالت کنیم

ولی خیلی متاسف و نگران شدیم زمانی که بیانیه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر را در این مورد مشاهده کردیم چون در مورد سه بیمار که نفر اول را ایرندگانی و سارق کابل برق معرفی شد!

اولا این را قبول نمیکنیم ثانیا فرض کنیم این فرد به قول شما کابل برق سرقت کرده  و دچار برق گرفتگی شده بود شما چطور به خودتان اجازه دادید این مورد را در فضای مجازی مطرح کنید؟؟اصلا به چه حقی؟؟

مگر شما از مقامات قضایی شهرستان مجوزی گرفته بودید که اینطور با آبروی مردم اصیل و نجیب و شهید پرور و اهل علم و دانش ایرندگان بازی کردید و توهینی آشکار به این مردمان شده است همه ما ها میدانیم که با اجازه رسمی مقامات قضایی میتوانیم اسمی از شخص یا اشخاص در فضای مجازی گرفته شود!

به خوبی مشاهده کردیم که قاضی پرونده معروف و فوق میلیاردی بابک زنجانی به رسانه ها اجازه نداد که اسم یا تصویری از بابک زنجانی تا پایان پرونده پخش شود حالا شما چطور به خود همچین اجازه ای داده اید!

آیا میدانید که  ۴۱/۶۶ درصد شهدای شهرستان خاش متعلق به بخش شهیدپرور ایرندگان میباشد؟؟

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر باید رسما از مردم ایرندگان عذرخواهی کنند

متن عذرخواهی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

پیرو بیانیه روابط عمومی دانشکده

جناب آقای دادکانی و اعضای محترم شورای بخش ایرندگان

با سلام و تحیات

دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر متاسفانه مدتی است که توسط برخی از کارکنان دانشکده مورد هجمه های ناعادلانه ایی قرار گرفته که طی آن از شام بیماران تا صورتحساب آنان و تشخیص های بیماران در فضای مجازی منتشر می شد عکس و فیلم آنان را هر کجا دلشان میخواست منتشر می کردند و متاسفانه کسی نپرسید که مجوزتان کجاست.  در جلسه یازدهم مهرماه فرمانداری نیز اسامی بیماران  ع.ا و ن.س  را در حضور همه اعلام کردند . بازم کسی معترض نشد. به قول یکی از دوستان فقط خواجه حافظ شیرازی دیگر از مسایل ما خبر نداشت.

در روز انتشار بیانیه از خبرگزاری ایلنا با مدیر بازرسی دانشگاه تماس میگیرن و می پرسن این بیماران . ع.ا   و   ن.س چرا کرم زده و گروگان گرفته بودند که پاسخ لازم داده شد و در واقع پاسخی که به خبرنگار ایلنا داده بودیم رو برای تنویر افکار عمومی منتشر کردیم و طی آن منظورمان بیمار مذکور بوده و تاکید بر نحوه خدمت رسانی به ایشان بوده است نه خدای نکرده مردم شریف ایرندگان که خود بهترین دوستانم از آن دیار هستند.

و بدینوسیله رسما از شما و سایر بزرگواران ایرندگانی که باعث رنجش خاطر آنان شده ایم عذر خواهی می کنیم.

امید است این عذر خادمان خود را بپذیرید.

و من الله التوفیق

مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر