توزیع ۱۰۰  بسته سبد غذایی بین خانواده زندانیان در خاش
توزیع ۱۰۰  بسته سبد غذایی بین خانواده زندانیان در خاش

کار توزیع ۱۰۰ بسته سبد غذایی روز گذشته با حضور فرماندار و رئیس زندان خاش در بین خانواده زندانیان خاش انجام شد

توزیع ۱۰۰ بسته سبد غذایی بین خانواده زندانیان در خاش

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان خاش گفت: کار توزیع ۱۰۰ بسته سبد غذایی روز گذشته با حضور فرماندار و رئیس زندان خاش در بین خانواده زندانیان خاش انجام شد

نوراحمد هاشمزهی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار بیرک اظهار داشت: سبدهای آماده شده شامل اقلام غذایی روغن، برنج، حبوبات، قند ، شکر، پارچه لباس و کفش بود که با مشارکت بازاریان و خیرین شهرستان جمع آوری شد.

وی افزود: کار توزیع ۱۰۰ بسته سبد غذایی روز گذشته با حضور فرماندار و رئیس زندان خاش در بین خانواده زندانیان خاش انجام شد.

هاشمزهی ارزش هر سبد غذایی را ۲میلیون و ۵۰۰هزار ریال عنوان کرد و گفت : انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خاش هر ساله به مناسبت های مختلف کار توزیع سبد غذایی و پرداخت کمک هزینه های نقدی را در دستور کار خود دارد .

وی در خصوص سایر فعالیت های این انجمن توضیخاتی ارائه داد و افزود: امور رفاهی، مشکلات مالی و رسیدگی به امور قضایی زندانیان از مهمترین وظایف انجمن حمایت از زندانیان است.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان خاش یاد آورشد: با تلاش و همکاری فرماندار در راستای برگزاری جشن گلریزان و کمک خیران بومی کار آزادی تعدادی از زندانیان جرایم مالی این شهرستان فراهم شده و بزودی به آغوش گرم خانواده بازمیگردند.