شما اینجا هستید
مجله خبری » بازدید تور گردشگری چهل نفره کوله گرد از ظرفیتهای میراثی و گردشگری شهرستان ایرانشهر

بازدید تور گردشگری چهل نفره کوله گرد از ظرفیتهای میراثی و گردشگری شهرستان ایرانهشر

تور گردشگران کوله گرد که  وارد شهرستان ایرانشهر شده بود از ظرفیتهای بمپور و ظهر هنگام از ظرفیتهای دهستان ابتر بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر دیدن کردند .

تور گردشگران کوله گرد که  وارد شهرستان ایرانشهر شده بود از ظرفیتهای بمپور و ظهر هنگام از ظرفیتهای دهستان ابتر بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر دیدن کردند .

به گزارش مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک عبدالحمید خدایاری گفت : صبح جمعه گردشگران با حضور در بمپور و بازدید از قلعه و باغ خالصه و محیط رملی پیرامون ساعتی را به دور از هیاهوی شهری به سیر و سیاحت پرداختند .

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر افزود : این گروه پس از بازدید از ظرفیتهای بمپور عازم دهستان ابتر بخش مرکزی شهرستان ایرانشهر شده و از قلعه میری ابتر و نخلستان ها و قنات ها و طبیعت ابتر دیدن کردند .

وی گفت :گردشگران با دیدن این همه ظرفیت ضمن تعجب از ناشناخته ماندن این ظرفیتها از مسئولان گردشگری استان و کشور درخواست داشتند این ظرفیتها را بیشتر معرفی کنند تا نگاه کویری نسبت به استان تغییر کند و رغبت گردشگران برای حضور برانگیخته شود .

وی افزود :  در این تور کتابهایی در سنین کودک و نوجوان در میان کودکان و نوجوانان دهستان ابتر بخش مرکزی توزیع شد.

خدایاری در پایان گفت : این سفر با مساعدت معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان و از ره آوردهای یازدهمین نمایشگاه گردشگری کشور است که در هفته اول بهمن در تهران برپا شده است  بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |