ایثارگران سرمایه های ارزشمند جامعه هستند
ایثارگران سرمایه های ارزشمند جامعه هستند

ایثارگران سرمایه های ارزشمند جامعه هستند  معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: ایثارگران، خانواده های معظم شهدا و جانبازان از سرمایه های ارزشمند جامعه هستند که باید به نیازهای آنان توجه بیشتری شود. مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک به گزارش ایرنا محمد احمدی بولاغ روز پنجشنبه در دیدار با یکی از آزادگان […]

ایثارگران سرمایه های ارزشمند جامعه هستند

 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: ایثارگران، خانواده های معظم شهدا و جانبازان از سرمایه های ارزشمند جامعه هستند که باید به نیازهای آنان توجه بیشتری شود.

به گزارش ایرنا محمد احمدی بولاغ روز پنجشنبه در دیدار با یکی از آزادگان خاش با تبریک ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: آزادگان نمونه بارز و شاخص در صبر و استقامت هستند.
وی بیان کرد: عزت و سربلندی ایران اسلامی را مرهون خون مطهر شهیدان و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران انقلاب و دفاع مقدس هستیم.
احمدی ادامه داد: شهیدان، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس در صف مقابله با دشمنان قرار گرفتند و در جبهه های حق علیه باطل توانستند برای کشور عزت کسب کنند.
فیض محمد میربلوچزهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خاش نیز گفت: تمام دستگاهها و نهادها بر حسب توان خود باید از آزادگان تجلیل کنند.
عبدالعزیز ریگی این آزاده سرافراز و بازنشسته تعاون روستایی خاش نیز به بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت.
به گزارش ایرنا شهرستان خاش مفتخر به داشتن ۱۰ آزاده سرافراز از دوران دفاع مقدس است.
خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.