شما اینجا هستید
خبر ورزشی » ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ (جدول)

ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ (جدول)

سه بازیکن صدرنشین در جدول ارزشمندترین های لیگ با درخشش در هفته های اخیر کماکان خود را به عنوان بهترین های لیگ حفظ کرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، علی علیپور، مرتضی تبریزی و لوسیانو پریرا سه بازیکن برتر لیگ هفدهم هستند که این روزها در رقابتی شانه به شانه در صدد رسیدن به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن لیگ هستند.

با بررسی ارزشمندترین بازیکنان لیگ هفدهم همراه “ورزش سه”، باشید:

 

اول – علی علیپور، پرسپولیس – ۲۰ امتیاز

 

مهاجم پرسپولیسی ها هفته به هفته آنقدر خوب کار کرد تا در نهایت توانست خود را به سرمربی تیم ملی تحمیل کند. علیپور که امید اصلی پرسپولیسی ها برای گلزنی در دربی محسوب می شود تاکنون توانسته ۱۷ گل به ثمر برساند و به عنوان آقای گل فعلی لیگ خود را معرفی کند. او تاکنون ۲ پاس گل و ۱ پنالتی منجر به گل را نیز برای تیمش مهیا کرده است.

 

دوم – مرتضی تبریزی، ذوب آهن – ۱۶٫۵ امتیاز

 

مهاجم ذوبی ها نیز یکی از بهترین های این تیم در هفته اخیر محسوب می شود. تبریزی که یکی از بازیکنان ملی پوش ذوبی ها محسوب می شود در دیدارهای این تیم هم در گلزنی و هم در گلسازی موفق بوده است. او تاکنون ۱۱ گل برای تیمش به ثمر رسانده، ۴ بار گلسازی کرده و ۲ پنالتی نیز به دست آورده که در نهایت یک گل برای سبزپوشان داشته است.

 

سوم – لوسیانو پریرا، صنعت نفت آبادان – ۱۵٫۵ امتیاز

 

مهاجم برزیلی نفتی های آبادان را می توان بهترین خارجی لیگ تاکنون دانست. شیمبا در رقابت های لیگ هم در گلزنی و هم در ارسال پاس گل موفق بوده و توانسته با عملکرد خود یکی از بهترین های این تیم لقب بگیرد. پریرا تاکنون ۹ بار برای تیمش گلزنی کرده و ۴ بار نیز با پاس های خود مقدمات گلزنی را فراهم کرده است. ضمن اینکه تاکنون ۳ پنالتی نیز به دست آورده که دو گل برای زردپوشان به همراه داشته است.

 

چهارم – مهدی ترابی، سایپا – ۱۴ امتیاز

 

ستاره بی چون و چرای سایپا برای دومین سال متوالی بهترین نمایش را برای نارنجی پوشان داشته و توانسته خود را به عنوان مهمترین مهره این تیم معرفی کند. ترابی که در رقابت های لیگ گل های سه امتیازی فراوانی برای تیمش به ثمر رسانده تا کنون ۸ بار توانسته دروازه حریفان را باز کند. او ۵ بار نیز با پاس های خود تیم را در موقعیت گلزنی قرار داده و ۱ پنالتی منجر به گل نیز دریافت کرده است.

 

پنجم – ساسان انصاری، سپاهان – ۱۱ امتیاز

 

مهاجم سابق فولاد و پرسپولیس، درلیگ هفدهم با پیراهنی غیر از رنگ قرمز پا به رقابت های لیگ گذاشت و تاکنون عملکرد خوبی نیز از خود به جا گذاشته است. انصاری که مهمترین امید گلزنی اصفهانی ها محسوب می شود تاکنون توانسته ۸ بار برای تیمش شادی بخش باشد و ۱ پاس گل نیز از خود به جا بگذارد. ضمن اینکه او تاکنون ۲ ضربه پنالتی نیز به دست آورده که دو گل به همراه داشته است.

 

چهارم – محمد نزهتی، سپیدرود – ۱۱ امتیاز

 

یکی از ستاره های تیم تازه لیگ برتری شده سپیدرود نیز مهاجم باتجربه این تیم است. نزهتی که به همراه ابراهیمی زوجی خطرناک را در خط حمله این تیم ساخته اند تاکنون توانسته در بازی های فراوانی برای تیمش تاثیرگذار باشد. او علاوه بر ۶ گلی که تا بازی های این هفته به ثمر رسانده ۲ بار نیز با پاس های خود شرایط را برای گلزنی دیگر بازیکنان فراهم کرده و ۳ ضربه پنالتی نیز به دست آورده که سه گل برای گیلک ها به همراه داشته است.

 

انتخاب ویژه – مامه تیام، استقلال

 

مهاجم تازه آبی پوش شده لیگ در دومین دیداری که برای تیمش به میدان رفت توانست بدرخشد. او در دیدار برابر فولاد توانست خود را به عنوان یکی از گلزن ترین بازیکنانی پا به ایران گذاشته معرفی کند. تیام سنگالی در بازی برابر فولاد خوزستان ۲ بار گلزنی کرد و ۱ باز نیز با پاس فوق العاده خود، موجبات گلزنی دیگر بازیکن تیمش را فراهم کرد.

 

ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم

 

بازیکنتیمگلپاسکسب پنالتیامتیاز
۱علی علیپورپرسپولیس۱۷۲۱۲۰
۲مرتضی تبریزیذوب آهن۱۱۴۱٫۵۱۶٫۵
۳لوسیانو پریراصنعت نفت۹۴۲٫۵۱۵٫۵
۴مهدی ترابیسایپا۸۵۱۱۴
۵ساسان انصاریسپاهان۸۱۲۱۱
۵محمد نزهتیسپیدرود۶۲۳۱۱
۶محمد قاضیپدیده مشهد۱۰۰۰٫۵۱۰٫۵
۶جاسم کرارصنعت نفت۶۳۱٫۵۱۰٫۵
۷عیسی آل کثیرنفت تهران۸۱۱۱۰
۷محمد ایرانپوریانتراکتورسازی۶۴۰۱۰
۸حسین ابراهیمیسپیدرود۵۳۱٫۵۹٫۵
۹میلاد فخرالدینیذوب آهن۴۳۲۹
۹محسن مسلمانپرسپولیس۰۹۰۹
۱۰جلال الدین علیمحمدیسپاهان۷۱۰۸
۱۰فرشاد احمدزادهپرسپولیس۵۳۰۸
۱۰رحیم زهیویفولاد خوزستان۵۳۰۸
۱۰داریوش شجاعیاناستقلال۴۴۰۸
۱۱مرتضی آقاخانپیکان۶۱۰۷
۱۱علی دشتیپارس جنوبی جم۴۰۳۷
۱۱علی قلی زادهسایپا۳۲۲۷
۱۱فرشید اسماعیلیاستقلال۳۴۰۷
۱۱وحید امیریپرسپولیس۱۶۰۷
۱۲احسان پهلوانذوب آهن و تراکتورسازی۵۰۱٫۵۶٫۵
۱۲علی قربانیاستقلال۴۲۰٫۵۶٫۵
۱۲حسین پورامینیپارس جنوبی جم۳۳۰٫۵۶٫۵
۱۳استنلی کی‌روشذوب آهن۵۱۰۶
۱۳رضا خالقی فرگسترش فولاد۵۱۰۶
۱۳پیمان باباییگسترش فولاد۵۱۰۶
۱۳حسن بیت سعیداستقلال و فولاد خوزستان۴۲۰۶
۱۳آگوستو سزارصنعت نفت۴۲۰۶
۱۳جونیور مارینیاستقلال خوزستان۴۱۱۶
۱۳محمدرضا حسینیذوب آهن۴۲۰۶
۱۳مهدی مومنیپیکان۳۲۱۶
۱۳ربیع عطایاذوب آهن۱۵۰۶
۱۳مهدی مهدی پورذوب آهن و تراکتورسازی۱۵۰۶
۱۳معین عباسیانپدیده۱۴۱۶
۱۴فرشاد جانفزافولاد خوزستان۴۱۰٫۵۵٫۵
۱۴ابراهیم صالحیپارس جنوبی جم۲۲۰٫۵۴٫۵

 

شرح جدول:

بازیکنان به ازای هر گل و پاس گل ۱ امتیاز مثبت به دست می آورند. بازیکنانی که موفق به کسب پنالتی نیز می شوند در صورت گلزنی ۱ امتیاز و در صورت از دست رفتن ۰٫۵ امتیاز مثبت به دست می آورند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بیرک |