شما اینجا هستید
مجله خبری » ارائه خدمات‌ درمانی به بیش از ۲۵۰۰ نفر از مردم شهرستان نیمروز

فرمانده سپاه نیمروز از خدمات رسانی به بیش از ۲۵۰۰ نفر از مردم نیازمند به درمان شهرستان نیمروز توسط گروه جهادی سلامت شهید هدایت اعزامی از تهران خبر داد.

به گزارش گروه خبری مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک  علی محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نیمروز اظهار کرد: از خدمات رسانی به بیش از ۲۵۰۰نفر از مردم نیازمند به درمان شهرستان نیمروز توسط گروه جهادی سلامت شهید هدایت اعزامی از تهران خبر داد.

فرمانده سپاه نیمروز اظهار داشت: اعضای گروه جهادی سلامت شهید هدایت دانش آموختگان و اساتید بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند که با استعداد ۱۰۰ پزشک از سوم فروردین ماه به مدت هفت روز در شهر ادیمی مرکز شهرستان نیمروز اقدام به خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: خدمات این گروه جهادی سلامت در قسمت پزشکی شامل پزشک عمومی، چشم پزشکی، مامایی، متخصص زنان، متخصص پاتولوژی و روانشناس می باشد در قسمت دندان پزشکی پزشک عمومی، متخصص پروتز، متخصص جراحی و متخصص ترمیمی می باشد.

فرمانده سپاه نیمروز تصریح کرد: برای ایجاد نظم در امر نوبت دهی به بیماران نیازمند شهرستان توسط گروه جهادی شهید هدایت کارت هایی طراحی شده و در اختیار دهیاران، اعضای شورا و فرماندهان پایگاه های بسیج کمتر برخوردار قرار گرفته است تا به دست افراد مستحق برسد.

وی گفت: اردوی جهادی مصداق بارز آتش به اختیار است که این پزشکان جوان تهرانی آن را به خوبی درک کرده اند و در ایام تعطیل نوروز که همه به فکر دید و بازدید و تفریح هستند، در جهت برطرف کردن محرومیت از مناطق دور افتاده کشور بدون هیچ چشم داشتی فعالیت می کنند.

علی محبی اظهار داشت: اعضای گروه جهادی سلامت شهید هدایت دانش آموختگان و اساتید بسیجی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند که با استعداد ۱۰۰ پزشک از سوم فروردین ماه به مدت هفت روز در شهر ادیمی مرکز شهرستان نیمروز اقدام به خدمت رسانی می کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |