شما اینجا هستید
سرگرمی » آموزش تله پاتی

آموزش آسان تله پاتی

آموزش تله پاتی

خب شاید اولین سوالی که در ذهن دوَستان خوبمون شکل می گیره اینه که اصلا تله پاتی چیه!؟
تله یعنی از راه دور مثل تلویزیون تلگراف تلفن ….

تله پاتی

پاتی هم یعنی درد…
تهش یعنی اینکه از راه دور احساس و افکار یکی دیگر رو متوجه بشی یا افکار و احساست رو به اون منتقل کنی یا حتی وادار به انجام کاریش بکنی یک چیزی مثل وسوسه!
ما معمولا تله پاتی می کنیم ولی نا خود آگاه. حواسمون نیست ناگهان یکچیزی می فهمیم یا سرکلاس فکر همکلاسیمون رو می دزدیم بلند می شیم جواب معلم رو می دیم!
شما وقتی فکر می کنی
فکرت در کل جهان هستی منتشر میشه.
و هرکسی ممکنه بتونه دریافتش کنه.
ولی اینکه از کجا اون فکر به ذهنش خطور کرده رو احتمالا نمی فهمنتله پاتی (انتقال فکر) برای انجام این تمرین ابتدا در مکانی آرام ونسبتا تاریک بدن خود را ریلکس کنید سپس با چند تنفس آرام و عمیق تمام ذهن وبدن خود را آرام کنید حالا سعی کنید به مدت چند دقیقه به هیچ جیزی فکر نکنید وتمام افکار مزاحم را دور بریزید ( اگر تمرینات قبلی را درست انجام داده باشید اکنون براحتی می توانید فکر و ذهن خود را آرام کنید و یک خلا فکری خوبی داشته باشید.) . پس از انجام این مراحل آمادگی لازم برای انتقال فکر را دارید درابتدا سعی کنید با موضوعاتی ساده کار کنید تا به تدریج هم تسلط شما بر تله پاتی بیشتر شود و هم اعتماد به نفس شما برای انجام تمرینات سنگینتر و مشکلتر افزایش پیدا کند .حالا فرض میکنیم که می خواهیم که فکری را انتقال دهیم (تله پاتی)
در حالی که در کاملا ریلکس هستید چشمان خود را آرام ببندید وفردی را که میخواهید با او تله پاتی داشته باشید در نظر بگیرید کنید تمام حالات روحی و فیزیکی شخص مورد نظر از قبیل شکل وحالت صورت – طرز صحبت کردن – چیزهای مورد علاقه آن شخص و … را دقیقا در ذهن خود تجسم کنید به شکلی که هم اکنون آن شخص درروبروی شما قرار گرفته و شما دارید با او صحبت کرده و به چهره او نگاه میکنید اکنون تصویر ذهنی خود را بزرگتروشفافتر کنید و دقیقترین جزییات را به شکلی واضح وشفاف در تصویر ذهنی خود ترسیم کنید. تقریبا چیزی شبیه یک فیلم با همه جزییات آن. حالا از او بخواهید که کاری را انجام دهد همانطور که گفتم در ابتدا با چیزهای ساده شروع کنید مثلا از او بخواهید که به شما تلفن کند بعد از این که در این کار موفق شدید سعی کنید در تمرین بعدی با استفاده همین روش از او بخواهید همین عمل را در یک زمان مشخص انجام دهد و به همین شکل می توانید تمرینات را گسترده تر ومتنوع تر کنید.

آموزش تله پاتی

 1. الهامی فر

  مرسی مطلب قشنگی بود

 2. حسام امیری

  تله پاتی هم خوب چیزیه
  البته اگه بشه خوب یاد بگیریمش

 3. وحیدی

  جالب بود

 4. امیر

  جالب بود و البته خیلی سخته من نتونستم انجامش بدم

 5. vahidreza

  خودمم بعضی وقتا متوجه تله پاتی میشم
  مثلا خیلی وقتا پیش اومده من تو ذهنم داشتم یه آهنگو میخوندم بعد همون لحظه داداشم بلند میخوندش خیلی جالب بوده واسم چون این همزمان خوندن یه جور انتقال فکر از برادرم به من یا برعکس از من به برادرم بوده .
  کسی بتونه حرفه ای بشه واقعا میتونه بدون صحبت کردن و فقط با افکارشون صحبت کنند
  خارق العاده هست

 6. یاسین

  چجوریه دقیق من که خوب نفهمیدم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

بیرک |