آغاز ثبت نام کلاسهای طرح اوقات فراغت در خاش
آغاز ثبت نام کلاسهای طرح اوقات فراغت در خاش

کلاس های اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاش در سه بخش آموزش قرآن، نقاشی، خوش نویسی و خطاطی ویژه نوجوانان و جوانان از اول تیرماه فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز میکند.

آغاز ثبت نام کلاس های طرح اوقات فراغت در خاش

رئیس اداره فرهنگ ارشاد خاش از آغاز ثبت نام کلاسهای طرح اوقات فراغت خبر داد و گفت: کلاس های اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاش در سه بخش آموزش قرآن، نقاشی، خوش نویسی و خطاطی ویژه نوجوانان و جوانان از اول تیرماه فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز میکند.

تیمور کرد زابلی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار بیرک اظهار داشت: باتوجه به برگزاری جلسات مرتبط با قشر جوان و نوجوان در راستای غنی سازی اوقات فراغت کلاس های آموزشی در خاش برگزار میشود.

وی افزود: کلاسهای اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاش در سه بخش آموزش قرآن، نقاشی، خوش نویسی و خطاطی ویژه نوجوانان و جوانان از اول تیرماه فعالیت آموزشی خود را‌ آغاز میکند.

کرد زابلی تصریح کرد: در پایان این دوره ۴۵روزه به هنرجویان گواهینامه معتبر مقدماتی رشته مورد نظر اعطا میشود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد خاش با تاکید بر ضرورت استقبال کلاس های طرح اوقات فراغت از سوی خانواده ها گفت: خانواده ها فرزندان خود را برای شرکت در کلاس های طرح اوقات فراغت که از سوی ادارات عضو این ستاد برگزار میشود تشویق و ترغیب نمایند.

وی یادآور شد: این دوره از کلاس های طرح اوقات فراغت با حضور اساتید استانی در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد خاش برگزار میشود.

کرد زابلی ادامه داد: علاقمندان به شرکت در دوره های آموزشی طرح اوقات فراغت میتوانند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد خاش نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رشته مورد نظر خود اقدام کنند.