شما اینجا هستید
بخش ایرندگان » روستایی که باید به فکر دهیاری میبود برق ندارد

#صرفا_جهت_اطلاع 

 

قابل توجه نماینده محترم خاش مهندس علی کرد ، فرماندار شهرستان خاش مهندس چاکرزهی و بخشداری ایرندگان 

? *روستایی که باید به فکر دهیاری میبود برق ندارد!!!!*

روزانه شکایات فراوانی از فعالیت های ضعیف اداره برق شهرستان خاش به گوش مسئولین میرسد،  اما عجیب ترین توجیه ناپذیر ترین  مورد آن نداشتن برق در روستایی که با خطوط تیر های برق  فقط 200  فاصله دارد!serfanetlah-300x169

روستایی در بخش ایرندگان که به نام  اسپه شناخته می شود و چسبیده به شهرک جدید اسپه،  سال هاست از نعمت برق محروم است .

به گزارش کانال خبری بیرک  این روستا بیش از 20  خانوار دارد و جالب اینکه تنها 200 متر با خطوط اصلی برق  فاصله دارد اما تاکنون خبری از برق و نعمت برق برای روستاییان نیست.

عبدل جمشیدزهی ریش سفید و معتمد این روستا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : حدود هفت سال پیش چاله هایی برای کشیدن تیر های برق به روستای ما حفر شده اما با گذشت هفت سال هنوز تیر های برق به این روستا نرسیده اند و بقایای چاله ها به مرور زمان در حال پر شدن می باشند .

وی افزود : سال هاست که اهالی روستای ما را با امروز و فردا گفتن به بازی گرفته اند  و ما همچنان در حسرت داشتن نعمت برق مانده ایم .

عبدالغفور جمشیدزهی یکی دیگر از اهالی این روستا اظهار داشت: تاکنون چندین بار به ما گفته اند به زودی فیش جهت خرید امتیاز برق را باید پرداخت کنید اما از فیش و امتیاز برق خبری نیست .

وی با بیان اینکه روستای اسپه و شهرک اسپه در  قدیم یکی بوده اند گفت :این دو روستا تماما به یکدیگر متصل هستند اما فقط جاده ایرندگان خاش  آنها را جدا میکند و به علت نداشتن برق  روستای ما روستایی مستقل به حساب می آید ، همین امر موجب شده تا ما از خدمات دهیاری شهرک اسپه محروم باشیم . 

جمشیدزهی در پایان گفت : امیدواریم مجددا این روستا ها یکی خوانده شوند و محرومیت چند ساله ای که داشته ایم پایان یافته و از نعمت های برق و دهیاری بهره مند شویم .

گزارش : احسان ایرندگانی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجله فرهنگی و اجتماعی بیرک |